Publisso Gold (all releases) - en to da translation catalogue (29 entries)

en: Register
da: Opret konto

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Comments
da: Kommentarer

en: Overview
da: Overblik

en: Edit
da: Redigér

en: Search
da: Søg

en: Settings
da: Indstillinger

en: Import
da: Importér

en: Book
da: Bog

en: Export
da: Eksportér

en: Preview
da: Gennemse

en: Archive
da: Arkiv

en: Add
da: Tilføj

en: Issue
da: Udgave

en: User
da: Bruger

en: Contact
da: Kontakt

en: Volume
da: Mængde

en: Tools
da: Værktøjer

en: Logout
da: Log ud

en: Add User
da: Tilføj bruger

en: Books
da: Bøger

en: Review
da: Gennemgå

en: Newsletter
da: Nyhedsbrev

en: About
da: Om

en: Delete comment
da: Slet kommentar

en: Videos
da: Videoer

en: My Profile
da: Min profil

en: Management
da: Administration
