Publisso Gold (all releases) - en to dz translation catalogue (15 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Book
dz: ཀི་དེབ།

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Books
dz: ཀི་དེབ་ཚུ་

en: Delete comment
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་བཏོན་གཏང་
