Publisso Gold (all releases) - en to fil translation catalogue (19 entries)

en: Register
fil: Magrehistro

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Comments
fil: Mga puna

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Search
fil: Hanapin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Import
fil: Angkatin

en: Book
fil: Aklat

en: Export
fil: Luwasin

en: Preview
fil: Masdan muna

en: Add
fil: Idagdag

en: Contact
fil: Pakikipag-ugnay

en: Filter
fil: Salain

en: System
fil: Sistema

en: Books
fil: Mga aklat

en: Delete comment
fil: Tanggalin ang komento

en: Dashboard
fil: Dashbord

en: Management
fil: Pamamahala
