Publisso Gold (all releases) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Book
ga: Leabhar

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: Logout
ga: Logáil amach

en: Review
ga: Athbhreithnigh

en: Dashboard
ga: Deais
