Publisso Gold (all releases) - en to hr translation catalogue (28 entries)

en: Register
hr: Registriraj se

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Comments
hr: Komentari

en: Overview
hr: Pregled

en: Login
hr: Prijava

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Settings
hr: Postavke

en: Import
hr: Uvezi

en: Book
hr: Knjiga

en: Export
hr: Izvezi

en: Preview
hr: Pregled

en: Archive
hr: Arhiva

en: Add
hr: Dodaj

en: User
hr: Korisnik

en: Contact
hr: Kontakt

en: Filter
hr: Pročisti

en: System
hr: Sustav

en: Tools
hr: Alati

en: Logout
hr: Odjava

en: Books
hr: Knjige

en: Review
hr: Provjeri

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: About
hr: Opis

en: Delete comment
hr: Izbriši komentar

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Management
hr: Upravljanje
