Pubgold (8.x-1.0-beta4) - en to hy translation catalogue (86 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: delete
hy: հեռացնել

en: title
hy: վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: more
hy: ավելի

en: Article
hy: Հոդված

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Articles
hy: Հոդվածներ

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Number
hy: Թիվ

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Parent
hy: Ծնող

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Add category
hy: Ավելացնել դասակարգ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Book
hy: Գիրք

en: Export
hy: Արտահանել

en: Back
hy: Հետ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Open
hy: Բաց

en: Archive
hy: Արխիվացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: History
hy: Պատմություն

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Text
hy: Տեքստ

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: User
hy: Օգտագործող

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Logo
hy: Լոգո

en: Never
hy: Երբեք

en: From
hy: Ում կողմից

en: Roles
hy: Դերեր

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Media
hy: Մեդիա

en: System
hy: Համակարգ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Recipient
hy: Ստացող

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Role
hy: Դեր

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: English
hy: Անգլերեն

en: Extend
hy: Ընդլայնել

en: Books
hy: Գրքեր

en: Session
hy: Սեսիա

en: Translation
hy: Թարգմանություն

en: Editor
hy: Խմբագիր

en: German
hy: Գերմաներեն

en: Delete comment
hy: Ջնջել մեկնաբանություն

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: Change Password
hy: Փոխել Գաղտնաբառը

en: Change password
hy: Փոխել գաղտնաբառը
