Publisso Gold (all releases) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Register
jv: Ndaftar

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Comments
jv: Komèntar

en: Overview
jv: Sekilas

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Settings
jv: Sétingan

en: Import
jv: Ngimpor

en: Book
jv: Buku

en: Export
jv: Ngékspor

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Add
jv: Tambah

en: User
jv: Panganggo

en: Contact
jv: Kontak

en: Filter
jv: Saring

en: Logout
jv: Metu

en: Books
jv: Buku

en: About
jv: Ngenani

en: Dashboard
jv: Dasbor
