Publisso Gold (all releases) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Import
ka: იმპორტი

en: Book
ka: წიგნი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Add
ka: დამატება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: System
ka: სისტემა

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Logout
ka: გამოსვლა

en: Books
ka: წიგნები
