Publisso Gold (all releases) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Register
kk: Тіркеу

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Import
kk: Импорт

en: Book
kk: Кітап

en: Export
kk: Экспорт

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Contact
kk: Контакттау

en: Filter
kk: Фильтрле

en: System
kk: Системасы

en: Books
kk: Кітаптар

en: Delete comment
kk: Комментарийды жою
