Publisso Gold (all releases) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Import
km: នាំចូល

en: Book
km: សៀវភៅ

en: Export
km: នាំចេញ

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Add
km: បន្ថែម

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Filter
km: តម្រង

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: Logout
km: ចេញ

en: Books
km: សៀវភៅ

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: About
km: អំពី

en: Delete comment
km: លុប​មតិយោបល់

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង
