Publisso Gold (all releases) - en to kn translation catalogue (29 entries)

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Book
kn: ಪುಸ್ತಕ

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Contact
kn: ಸಂಪರ್ಕ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Volume
kn: ಧ್ವನಿಯ ಪ್ರಮಾಣ

en: System
kn: ಗಣಕ

en: Tools
kn: ಉಪಕರಣಗಳು

en: Add User
kn: ಬಳಕೆದಾರನನ್ನು ಸೇರಿಸಿ

en: Books
kn: ಪುಸ್ತಕಗಳು

en: Review
kn: ಅವಲೋಕಿಸು

en: Journal
kn: ಜರ್ನಲ್

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Delete comment
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಯನ್ನು ಅಳಿಸಿ

en: Videos
kn: ವೀಡಿಯೋಗಳು

en: Change Password
kn: ಗುಪ್ತಪದವನ್ನು ಬದಲಾಯಿಸು
