Publisso Gold (all releases) - en to ku translation catalogue (24 entries)

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Import
ku: هاوردن

en: Book
ku: پەڕتووک

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Add
ku: زیاد بکە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Filter
ku: پاڵێو

en: System
ku: سیسته‌م

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Logout
ku: چوونا دەرڤە

en: Books
ku: پەڕتووکەکان

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: About
ku: دەربارە

en: Delete comment
ku: بۆچوون بسڕەوە

en: Dashboard
ku: داشبۆرد
