Publisso Gold (all releases) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: Comments
mk: Коментари

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Import
mk: Внесување

en: Export
mk: Изнесување

en: Add
mk: Додај

en: Contact
mk: Контакт

en: Delete comment
mk: Бришење коментар
