Publisso Gold (all releases) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Delete
mn: Устгах

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Book
mn: Ном

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Add
mn: Нэмэх

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: System
mn: Систем

en: Books
mn: Номнууд

en: Delete comment
mn: Сэтгэгдэл устгах

en: Dashboard
mn: Самбар
