Publisso Gold (all releases) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: Register
mr: नोंदणी

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: Settings
mr: संरचना

en: Import
mr: आयात

en: Book
mr: पुस्तक

en: Export
mr: निर्यात

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Issue
mr: मुद्दा

en: User
mr: सदस्य

en: Contact
mr: संपर्क

en: Filter
mr: गाळणी

en: Tools
mr: साधने

en: Books
mr: पुस्तके

en: Delete comment
mr: प्रतिक्रिया मिटवा
