Publisso Gold (all releases) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Overview
nn: Oversikt

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Import
nn: Importer

en: Book
nn: Bok

en: Export
nn: Eksporter

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: User
nn: Brukar

en: Contact
nn: Kontakt

en: Filter
nn: Filtrer

en: Books
nn: Bøker

en: Delete comment
nn: Slett kommentar

en: Dashboard
nn: Styringspanel
