Publisso Gold (all releases) - en to oc translation catalogue (25 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Comments
oc: Comentaris

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Login
oc: Identificant

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Import
oc: Importar

en: Book
oc: Libre

en: Export
oc: Exportar

en: Preview
oc: Apercebut

en: Add
oc: Apondre

en: User
oc: Utilizaire

en: Contact
oc: Contacte

en: Filter
oc: Filtrar

en: System
oc: Sistèma

en: Logout
oc: Sortir

en: Books
oc: Libres

en: Add Book
oc: Apondre un libre

en: Debug
oc: Depuracion

en: About
oc: A prepaus

en: Conference
oc: Conferéncia

en: Delete comment
oc: Suprimir lo comentari

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd
