Publisso Gold (all releases) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Comments
os: Комментари

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Import
os: Импорт

en: Book
os: Чиныг

en: Export
os: Экспорт

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Add
os: Бафтау
