Publisso Gold (all releases) - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Book
pa: ਕਿਤਾਬ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Contact
pa: ਸੰਪਰਕ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Books
pa: ਕਿਤਾਬਾਂ

en: Delete comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ ਹਟਾਓ
