Publisso Gold (all releases) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Settings
ps: امستنې

en: Import
ps: واردول

en: Book
ps: کتاب

en: Export
ps: بهرول

en: Preview
ps: مخليد

en: Add
ps: زیاتول

en: User
ps: غړی

en: Filter
ps: چاڼ

en: System
ps: سيستم

en: Tools
ps: توكي

en: Books
ps: کتابونه

en: About
ps: په اړه
