Publisso Gold (all releases) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Delete
se: Sihko

en: Login
se: Logge sisa

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Archive
se: Vuorká

en: Add
se: Lasit

en: User
se: Geavaheaddji

en: Logout
se: Logge eret

en: Books
se: Girjjit

en: About
se: Birra
