Publisso Gold (all releases) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Comments
ta: குறிப்புரைகள்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Search
ta: தேடல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Book
ta: புத்தகம்

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: User
ta: பயனாளர்

en: Contact
ta: தொடர்பு

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: System
ta: அமைப்பு
