Publisso Gold (all releases) - en to ta translation catalogue (26 entries)

en: Register
ta: பதிவு செய்

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Comments
ta: கருத்துகள்

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Login
ta: உள் நுழை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Search
ta: தேடல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Book
ta: நூல்

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Archive
ta: பெட்டகம்

en: Add
ta: சேர்

en: User
ta: பயனர்

en: Contact
ta: தொடர்பு

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: System
ta: கட்டமைப்பு

en: Tools
ta: கருவிகள்

en: Logout
ta: வெளியேறு

en: Books
ta: நூல்கள்

en: Debug
ta: பிழையறிவு

en: About
ta: பற்றி

en: Delete comment
ta: கருத்தை அழி

en: Dashboard
ta: முகப்பு பெட்டகம்
