Publisso Gold (all releases) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Import
th: นำเข้า

en: Book
th: หนังสือ

en: Export
th: ส่งออก

en: Add
th: เพิ่ม

en: Issue
th: เล่มปี

en: Contact
th: ติดต่อ

en: System
th: ระบบ

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: Logout
th: ออกจากระบบ

en: Books
th: หนังสือ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Delete comment
th: ลบความคิดเห็น

en: Dashboard
th: หน้าหลัก
