Publisso Gold (all releases) - en to ug translation catalogue (21 entries)

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Login
ug: كىرىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Book
ug: كىتاپ

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Add
ug: قوشۇش

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Volume
ug: ئاۋاز

en: System
ug: سېستىما

en: Logout
ug: چېكىنىش

en: Books
ug: كىتاپلار

en: About
ug: ھەققىدە

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى

en: Controller
ug: كونتروللىغۇچ

en: Management
ug: باشقۇرۇش
