Pubgold (8.x-1.0-beta5) - en to hu translation catalogue (193 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: delete
hu: törlés

en: title
hu: cím

en: Status
hu: Állapot

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Item
hu: Tétel

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Subject
hu: Tárgy

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Public
hu: Nyilvános

en: more
hu: tovább

en: Article
hu: Cikk

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Articles
hu: Cikkek

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: License
hu: Licenc

en: Version
hu: Verzió

en: Overview
hu: Áttekintés

en: File
hu: Fájl

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Number
hu: Szám

en: Password
hu: Jelszó

en: Country
hu: Ország

en: Weight
hu: Súly

en: Parent
hu: Szülő

en: Category
hu: Kategória

en: Settings
hu: Beállítások

en: Add category
hu: Kategória hozzáadása

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Book
hu: Könyv

en: Back
hu: Vissza

en: Field
hu: Mező

en: Preview
hu: Előnézet

en: Save
hu: Mentés

en: username
hu: felhasználónév

en: Open
hu: Nyitott

en: Archive
hu: Archiválás

en: Setup
hu: Beállítás

en: Add
hu: Hozzáadás

en: View
hu: Megtekintés

en: History
hu: Történet

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: Add item
hu: Elem hozzáadása

en: Text
hu: Szöveg

en: Theme
hu: Smink

en: name
hu: név

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Unassign
hu: Hozzárendelés törlése

en: Status:
hu: Állapot:

en: Submitted by
hu: Beküldő

en: ID
hu: Azonosító

en: Issue
hu: Feladat

en: User
hu: Felhasználó

en: Continue
hu: Folytatás

en: Email
hu: E-mail

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Logo
hu: Logó

en: Never
hu: Soha

en: Welcome
hu: Üdvözlet

en: From
hu: Honnan

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Location
hu: Helyszín

en: Textfield
hu: Szövegmező

en: Volume
hu: Mennyiség

en: Media
hu: Média

en: System
hu: Rendszer

en: Address
hu: Cím

en: State
hu: Állapot

en: Phone:
hu: Telefon:

en: Send
hu: Küldés

en: Recipient
hu: Címzett

en: next
hu: következő

en: back
hu: vissza

en: Table
hu: Táblázat

en: Role
hu: Szerepkör

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Sent
hu: Elküldve

en: description
hu: leírás

en: Tools
hu: Eszközök

en: Optional
hu: Nem kötelező

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Template
hu: Sablon

en: Close
hu: Bezár

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: Street
hu: Utca

en: City
hu: Város

en: Postal code
hu: Irányítószám

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Department
hu: Tanszék

en: Modified
hu: Változtatott

en: Add User
hu: Felhasználó hozzáadása

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: Create account
hu: Felhasználó létrehozása

en: Show
hu: Megjelenítés

en: English
hu: angol

en: in
hu: ebben

en: Result
hu: Eredmény

en: Manual
hu: Kézi

en: Accept
hu: Elfogadás

en: Accepted
hu: Elfogadott

en: Add file
hu: Fájl hozzáadása

en: Project name
hu: A projekt neve

en: Extend
hu: Bővítés

en: Books
hu: Könyvek

en: Add redirect
hu: Átirányítás hozzáadása

en: Session
hu: Munkamenet

en: Metadata
hu: Metaadat

en: Received
hu: Kapott

en: Texts
hu: Szövegek

en: Review
hu: Áttekintés

en: Reset password
hu: Jelszó visszaállítása

en: Complete
hu: Kész

en: Mandatory
hu: Szükséges

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Authors
hu: Szerzők

en: Journal
hu: Folyóirat

en: Publisher
hu: Kiadó

en: Translation
hu: Fordítás

en: Chapter
hu: Fejezet

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Editor
hu: Szerkesztő

en: Abstract
hu: Összefoglalás

en: Uploading...
hu: Feltöltés…

en: Newsletter
hu: Hírlevél

en: Restore
hu: Visszaállítás

en: Telephone
hu: Telefonszám

en: Add comment
hu: Új hozzászólás

en: Apply filter
hu: Szűrő alkalmazása

en: German
hu: német

en: Finish
hu: Befejezés

en: About
hu: Leírás

en: Add row
hu: Sor hozzáadása

en: unassign
hu: hozzárendelés törlése

en: Additional information
hu: További tudnivaló

en: Route
hu: Útvonal

en: Firstname
hu: Keresztnév

en: Lastname
hu: Vezetéknév

en: Delete item
hu: Elem törlése

en: Issue title
hu: Feladat címe

en: Creator
hu: Létrehozta

en: Edition
hu: Kiadás

en: Sessions
hu: Munkamenetek

en: Created by
hu: Létrehozta

en: Cover
hu: Borító

en: Reset Password
hu: Jelszó visszaállítása

en: Delete comment
hu: Hozzászólás törlése

en: Yes, delete!
hu: Igen, törlés!

en: Parent ID
hu: Szülő azonosítója

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: Videos
hu: Videók

en: Change Password
hu: Jelszómódosítás

en: Add column
hu: Oszlop hozzáadása

en: References
hu: Hivatkozások

en: Affiliation
hu: Intézményi háttér

en: Series Title
hu: Sorozatcím

en: Institution
hu: Intézmény

en: Create new table
hu: Új tábla létrehozása

en: Change password
hu: Jelszó megváltoztatása

en: Theme color
hu: Sminkszín

en: Save comment
hu: Hozzászólás mentése

en: Edited
hu: Szerkesztve

en: Add box
hu: Doboz hozzáadása

en: Profile picture
hu: Profilkép

en: Time left
hu: Hátralévő idő

en: save
hu: mentés

en: My Profile
hu: Saját profil

en: Management
hu: Adminisztráció

en: About us
hu: Rólunk

en: Privacy policy
hu: Adatvédelmi irányelvek
