Publisso Gold (8.x-1.0-beta5) - en to lo translation catalogue (16 entries)

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Login
lo: ເຂົ້າລະບົບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: View
lo: ພາບລວມ

en: History
lo: ປະຫວັດ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Logout
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: Dashboard
lo: ກະດານສະຫຼຸບຂໍ້ມູນ

en: Management
lo: ການຄຸ້ມຄອງ
