Publisso Gold (all releases) - en to bs translation catalogue (37 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Author
bs: Autor

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: more
bs: još

en: Comments
bs: Komentari

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Version
bs: Verzija

en: Overview
bs: Pregled

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Number
bs: Broj

en: Country
bs: Zemlja

en: Category
bs: Kategorija

en: Settings
bs: Postavke

en: Import
bs: Uvezi

en: Book
bs: Knjiga

en: Export
bs: Izvezi

en: Preview
bs: Pregled

en: Add
bs: Dodaj

en: History
bs: Istorija

en: User
bs: Korisnik

en: Contact
bs: Kontakt

en: Created
bs: Kreiran

en: Published
bs: Objavljeno

en: Location
bs: Lokacija

en: System
bs: Sistem

en: Address
bs: Adresa

en: Table
bs: Tabela

en: Role
bs: Uloga

en: Tools
bs: Alati

en: in
bs: u

en: Books
bs: Knjige

en: Delete comment
bs: Obriši komentar
