Publisso Gold (all releases) - en to bg translation catalogue (60 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: more
bg: още

en: Comments
bg: Коментари

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Version
bg: Версия

en: Overview
bg: Обзор

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Number
bg: Число

en: Country
bg: Страна

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Import
bg: Импортирай

en: Book
bg: Книга

en: Export
bg: Експорт

en: Back
bg: Назад

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Open
bg: Отвори

en: Add
bg: Добави

en: History
bg: История

en: Filename
bg: Име на файла

en: Keywords
bg: ключови думи

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: Contact
bg: Контакт

en: Created
bg: Създадено

en: Logo
bg: Лого

en: Never
bg: Никога

en: From
bg: От

en: Comment
bg: Коментар

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Location
bg: Местоположение

en: Media
bg: Медия

en: System
bg: Система

en: Address
bg: Адрес

en: State
bg: Статус

en: Recipient
bg: Получател

en: next
bg: Следваща

en: Table
bg: Таблица

en: Role
bg: Роля

en: Template
bg: Шаблон

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: Accepted
bg: Приети

en: Books
bg: Книги

en: Select
bg: Избери

en: Delete comment
bg: Изтрий коментар

en: Dashboard
bg: Табло

en: Management
bg: Управление
