Publisso Gold (all releases) - en to my translation catalogue (49 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: more
my: ပို၍

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: File
my: ဖိုင်

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Number
my: နံပါတ်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Book
my: စာအုပ်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: History
my: သမိုင်းမှတ်တမ်း

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: From
my: မှ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Media
my: မီဒီယာ

en: System
my: စနစ်

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Recipient
my: လက်ခံရရှိသူ

en: Table
my: ဇယား

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: Logout
my: ထွက်ခွာရန်

en: Finish
my: ပြီးပြီ

en: About
my: အကြောင်း

en: Delete comment
my: မှတ်ချက်အား ပယ်ဖျက်ရန်

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ
