Pubkey Encrypt (8.x-1.0-beta1) - en to gd translation catalogue (6 entries)

en: Yes
gd: Tha

en: No
gd: Chan eil

en: Message
gd: Teachdaireachd

en: Settings
gd: Roghainnean

en: Role name
gd: Ainm an dreuchd

en: Role
gd: Dreuchd
