Pubkey Encrypt (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Message
oc: Messatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Role name
oc: Nom del ròtle

en: Role
oc: Ròtle

en: None.
oc: Pas cap.
