Pubkey Encrypt (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Message
cs: Zpráva

en: Settings
cs: Nastavení

en: Role name
cs: Název role

en: None.
cs: Žádný.
