Pubkey Encrypt (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Role name
eo: Rola nomo

en: None.
eo: Neniu.
