Pubkey Encrypt (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Message
eu: Mezua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Role name
eu: Zereginaren izena

en: Role
eu: Rol

en: None.
eu: Ezer.
