Pubkey Encrypt (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Message
te: సందేశం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Role name
te: పాత్ర పేరు

en: None.
te: ఏమీలేదు.
