Pubkey Encrypt (8.x-2.0-alpha1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Message
el: Μήνυμα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Role name
el: Όνομα ρόλου

en: Role
el: Ρόλος

en: None.
el: Κανένα.
