Pubkey Encrypt (8.x-2.0-alpha1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Message
it: Messaggio

en: Settings
it: Impostazioni

en: Role name
it: Nome del ruolo

en: Security
it: Sicurezza

en: Role
it: Ruolo

en: None.
it: Nessuno.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
it: Si è verificato un errore durante l'esecuzione di %error_operation con parametri: @arguments
