Public Key Credential Source (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Owner
fi: Omistaja

en: Authored on
fi: Luotu
