Public Key Credential Source (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Authored on
hr: Izrađeno
