Public Key Credential Source (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
