Public Key Credential Source (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Edit
ta: மாற்று

en: View
ta: பார்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Owner
ta: உரிமையாளர்

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது
