Public Key Credential Source (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Authored on
ur: تصنیف بر
