Public Key Credential Source (1.0.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է
