Public Key Credential Source (1.0.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Edit
ru: Редактировать

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: Owner
ru: Владелец

en: Authored on
ru: Создан в
