Public Key Credential Source (1.0.0-alpha5) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Edit
fr: Modifier

en: View
fr: Voir

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: Owner
fr: Propriétaire

en: Authored on
fr: Écrit le

en: Last used
fr: Dernier accès
