Public Key Credential Source (1.0.0-alpha7) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Owner
pl: Właściciel

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Last used
pl: Ostatnio użyte
