Public Key Credential Source (1.0.0-alpha8) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις
