Public Key Credential Source (1.0.0-alpha8) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Authored on
ne: लेखिएको समय
