Publication Date (3.1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Date in the form of CCYYMMDD.
bo: CCYYMMDD་རྣམ་པའི་ཟླ་ཚེས།

en: Date in the form of YYYYMM.
bo: YYYYMM རྣམ་པའི་ཟླ་ཚེས།

en: Date in the form of YYYY.
bo: YYYY རྣམ་པའི་ཟླ་ཚེས།

en: Date in the form of MM (01 - 12).
bo: MM ༼01 - 12༽རྣམ་པའི་ཟླ་ཚེས།

en: Date in the form of DD (01 - 31).
bo: DD ༼01 - 31༽ རྣམ་པའི་ཟླ་ཚེས།

en: Date in the form of WW (01 - 53).
bo: WW ༼01 - 53༽རྣམ་པའི་ཟླ་ཚེས།
